Våre ansatte

Stiftelsen Alternativ til vold har 87 ansatte fordelt på 14 lokale kontorer.

anders@atv-stiftelsen.no
Anders Bugge Bakken Psykologspesialist
Oslo
anders.solfjeld.gjerdseth@atv-stiftelsen.no
Anders Solfjeld Gjerdseth Familieterapeut
Stavanger
anja.gundersen@atv-stiftelsen.no
Anja Gundersen Psykologspesialist
Romerike
anja@atv-stiftelsen.no
Anja Langnes Psykologspesialist
Bodø
anne-may.storoy@atv-stiftelsen.no
Anne-May Storøy Administrasjonssekretær
Stavanger
barbora@atv-stiftelsen.no
Barbora Jakobsen Kontorleder og psykolog
Tromsø
bente@atv-stiftelsen.no
Bente Lømo Psykologspesialist/forsker
Hovedkontor
cecilie.guldvog@atv-stiftelsen.no
Cecilie Guldvog Regionleder sør, kontorleder og psykologspesialist
Hovedkontor, Vestfold
christina@atv-stiftelsen.no
Christina Holmen Psykologspesialist
Oslo
christina.kolle@atv-stiftelsen.no
Christina Pettersen Kolle Psykolog
Vestfold
eirin@atv-stiftelsen.no
Eirin Kamilla Hoaas Johansen Familieterapeut
Finnmark
elise.soreide@atv-stiftelsen.no
Elise Bøgh Søreide Klinisk sosionom
Stavanger
else@atv-stiftelsen.no
Else Hammervik Psykologspesialist
hanne.gjermo@atv-stiftelsen.no
Hanne Gjermo Kontorleder og psykologspesialist
Romerike
hanne.kristin.hop@atv-stiftelsen.no
Hanne Kristin Hop Psykologspesialist
Asker & Bærum
hans.christian@atv-stiftelsen.no
Hans Christian Bollingmo Psykolog
Follo
heidi.rosland@atv-stiftelsen.no
Heidi Rosland Psykolog
Drammen
helene.trana@atv-stiftelsen.no
Helene Frøyen Trana Psykologspesialist
Vestfold
helene.kaland@atv-stiftelsen.no
Helene Kaland Psykolog
Bergen
helene@atv-stiftelsen.no
Helene Skancke Kontorleder og psykologspesialist
Oslo
henning.mohaupt@atv-stiftelsen.no
Henning Mohaupt Psykologspesialist/forsker
Stavanger
herman@atv-stiftelsen.no
Herman Wiig Næs Psykolog
Kristiansand
hilde@atv-stiftelsen.no
Hilde Lomundal Psykologspesialist
Bergen
ingebjorg@atv-stiftelsen.no
Ingebjørg Hærås Klinisk sykepleier / familieterapeut
Telemark
inger.brit.line@atv-stiftelsen.no
Inger Brit Holm Kontorleder og terapeut
Arendal
ingjerd@atv-stiftelsen.no
Ingjerd Katrine Sørheim Psykologspesialist
Bergen
ingrid.kristine@atv-stiftelsen.no
Ingrid Kristine Aspli Psykologspesialist
Stavanger
ingunn.askeland@atv-stiftelsen.no
Ingunn Rangul Askeland Psykolog/forsker
Hovedkontor
jan.olav.roed@atv-stiftelsen.no
Jan Olav Røed Familieterapeut
Bodø
jannicke@atv-stiftelsen.no
Jannicke Stav Kontorleder og psykologspesialist
Stavanger
johanne.refseth@atv-stiftelsen.no
Johanne S. Refseth Psykolog, i permisjon
Oslo
karoline@atv-stiftelsen.no
Karoline Mentzoni Lindahl Psykolog
Arendal
karsten@atv-stiftelsen.no
Karsten Ekren Psykologspesialist
Drammen
katarzyna@atv-stiftelsen.no
Katarzyna Maria Bazylczyk Psykolog
Kristiansand
kine@atv-stiftelsen.no
Kine Blekkerud HR-konsulent
Hovedkontor
kirsten@atv-stiftlsen.no
Kirsten Bjørnenak Familieterapeut
Kristiansand
kirsti.brataas@atv-stiftelsen.no
Kirsti Brataas Administrasjonssekretær
Hovedkontor, Oslo
kirsti@atv-stiftelsen.no
Kirsti MacDonald Jareg Psykologspesialist
Follo
Kjersti Hamre Lotsberg Psykolog
Stavanger
kristin.lund@atv-stiftelsen.no
Kristin Bjørset Lund Psykolog
Oslo
kristin@atv-stiftelsen.no
Kristin Fjermestad Psykoterapeut
Stavanger
laila@atv-stiftelsen.no
Laila Blindseth Psykolog
Tromsø
lars.larsen@atv-stiftelsen.no
Lars-Erik Larsen Psykologspesialist
Stavanger
linda.eie@atv-stiftelsen.no
Linda Eie Klinisk sosionom / familieterapeut
Stavanger
linn.winther.berge@atv-stiftelsen.no
Linn Winther Berge Psykolog
Vestfold
maral@atv-stiftelsen.no
Maral Jaglanian Psykolog, i permisjon
Kristiansand
margrethe@atv-stiftelsen.no
Margrethe Høgeid Fernandez Økonomi- og HR-sjef
Hovedkontor
marianne.eriksen@atv-stiftelsen.no
Marianne Skogstad Eriksen Psykolog
Tromsø
marit.holmboe@atv-stiftelsen.no
Marit Holmboe Administrasjonssekretær
Bergen
marit@atv-stiftelsen.no
Marit Lyngra Kontorleder og psykoterapeut
Kristiansand
marius@atv-stiftelsen.no
Marius Råkil Direktør og psykologspesialist
Hovedkontor
martin.ekelund@atv-stiftelsen.no
Martin Ekelund Nestleder og psykologspesialist
Oslo
mette@atv-stiftelsen.no
Mette Jensen Skålholt Kontorleder og psykologspesialist
Follo
mette.sjovold@atv-stiftelsen.no
Mette Sund Sjøvold Psykologspesialist
Follo
mille@atv-stiftelsen.no
Mille Bjørg Vinsten Psykolog
Stavanger
morgan@atv-stiftelsen.no
Morgan Adolfsen Psykologspesialist
Drammen
morten.nystrom@atv-stiftelsen.no
Morten Nystrøm Psykologspesialist
Romerike, Styret
nicolai@atv-stiftelsen.no
Nicolai Cheng Seifert Psykolog
Asker & Bærum
nina.antonsen@atv-stiftelsen.no
Nina Elisabeth Antonsen Kontorleder og psykologspesialist
Bergen
Nina Solheim Westgård Familieterapeut
Bodø
ole.bjorn.rustad@atv-stiftelsen.no
Ole-Bjørn Rustad Psykolog
Telemark
oydis@atv-stiftelsen.no
Øydis Vevik Psykolog, i permisjon
Arendal
oygunn@atv-stiftelsen.no
Øygunn Lid Psykologspesialist
Oslo
oystein.solberg@atv-stiftelsen.no
Øystein Solberg Psykologspesialist
Stavanger
per@atv-stiftelsen.no
Per Isdal Ass. direktør, regionleder vest og psykologspesialist
Hovedkontor, Stavanger
per.stjernelund@atv-stiftelsen.no
Per Stjernelund Psykologspesialist
Vestfold
ragna@atv-stiftelsen.no
Ragna Lundgaard Regionleder øst og nord, og psykologspesialist
Hovedkontor
ragnhild.bronstad@atv-stiftelsen.no
Ragnhild Bronstad Haakanes Psykolog
Drammen
randi.andersen@atv-stiftelsen.no
Randi Elizabeth Eeg Anderssen Psykologspesialist
Telemark
randi@atv-stiftelsen.no
Randi Mossefinn Klinisk barnevernspedagog/ familieterapeut
Stavanger
sidsel@aarseth.online
Sidsel Platou Aarseth Styremedlem
Styret
silje@atv-stiftelsen.no
Silje Kathrine Fredheim Leder og psykologspesialist
Bodø
siv@atv-stiftelsen.no
Siv Kavlie Psykologspesialist
Bergen
sivkersok@atv-stiftelsen.no
Sivkersok Cloos Olsen Psykologspesialist
Tromsø
thomas.litlere@atv-stiftelsen.no
Thomas Litleré Psykologspesialist
Bergen
langfeldt@sexologi.no
Thore Langfeldt Styremedlem
Styret
tormod@atv-stiftelsen.no
Tormod Flatby Lindheim Kontorleder og psykologspesialist
Asker & Bærum
ToveBeate@psykologforeningen.no
Tove Beate Pedersen Styreleder
Styret
trygve@atv-stiftelsen.no
Trygve Kristiansen Psykolog
Finnmark
varinn@atv-stiftelsen.no
Vårinn Sollied Familieterapeut
Finnmark
vemund@atv-stiftelsen.no
Vemund Kullseid Nilsen Regnskapsmedarbeider
Hovedkontor
veronica@atv-stiftelsen.no
Veronica Lindseth Rødø Psykolog
Romerike
vibeke@atv-stiftelsen.no
Vibeke Rogne Prosjektansvarlig/veileder og terapeut
Stavanger
vibeke.silseth@atv-stiftelsen.no
Vibeke Silseth Psykologspesialist
Asker & Bærum
vilde@atv-stiftelsen.no
Vilde Bjørlo Øien Psykologspesialist
Oslo
wenche@atv-stiftelsen.no
Wenche Tobiassen Sanna Kontorleder og terapeut
Telemark
wibecke@atv-stiftelsen.no
Wibecke Jakobsen Tofte HR-konsulent
Hovedkontor
yalila@atv-stiftelsen.no
Yalila Castro Psykolog
Oslo
Ønsker du å bli en av oss?

ATV er en arbeidsplass med fokus på godt arbeidsmiljø og faglig utvikling. Vi arbeider kontinuerlig med å videreutvikle et godt familieperspektiv på vold. Vi søker fornyelse og inspirasjon blant annet innenfor kunnskap og behandling av traumer og innen nyere utviklings- og tilknytningsteori. Ansatte i behandlerstillinger på ATV har også oppgaver knyttet til fagformidling og veiledningsoppdrag.