Våre ansatte

Stiftelsen Alternativ til Vold er i vekst, og har per i dag 105 ansatte fordelt på 15 kontorer rundt om i landet. Se ditt nærmeste kontor for informasjon om det lokale tilbudet og for å komme i kontakt med oss. Stiftelsens hovedkontor ligger i Oslo, der sitter blant annet direktør og økonomi- og HR-avdeling.

 

anders@atv-stiftelsen.no
Anders Bugge Bakken Psykologspesialist Oslo
anja.gundersen@atv-stiftelsen.no
Anja Gundersen Psykologspesialist Romerike
anja@atv-stiftelsen.no
Anja Langnes Psykologspesialist Bodø
ann.kristin@hegdal.as
Ann Kristin Hegdal Styremedlem Styret
ann.margaret.oma@atv-stiftelsen.no
Ann Margaret Oma Psykologspesialist Stavanger
anne-may.storoy@atv-stiftelsen.no
Anne-May Storøy Administrasjonssekretær Stavanger
arne.normann@atv-stiftelsen.no
Arne Olaussen Normann Familieterapeut Vestfold
barbora@atv-stiftelsen.no
Barbora Jakobsen Kontorleder og psykolog Tromsø
bente@atv-stiftelsen.no
Bente Lømo Psykologspesialist/forsker Hovedkontor
bjorn.erik.broderstad@atv-stiftelsen.no
Bjørn Erik Broderstad Terapeut Stavanger
borgar.larsgard@atv-stiftelsen.no
Borgar Larsgård Psykolog Trondheim
cecilie.guldvog@atv-stiftelsen.no
Cecilie Guldvog Regionleder sør, og psykologspesialist Hovedkontor
celeste.thoresen.dimola@atv-stiftelsen.no
Celeste Thoresen Dimola Psykoterapeut Vestfold
christina.kolle@atv-stiftelsen.no
Christina Pettersen Kolle Psykolog Vestfold
christine.ludvigsen@atv-stiftelsen.no
Christine Ludvigsen Psykologspesialist Oslo
eirin@atv-stiftelsen.no
Eirin Kamilla Hoaas Johansen Kontorleder og familieterapeut Finnmark
elisabeth.reinertsen@atv-stiftelsen.no
Elisabeth Hermstad Reinertsen Psykolog Oslo
elise.soreide@atv-stiftelsen.no
Elise Bøgh Søreide Klinisk sosionom Stavanger
Emilie Balsgård Psykolog Arendal
frank.prillard@atv-stiftelsen.no
Frank-Louis Prillard Psykolog Romerike
Frida.lill.kildal@atv-stiftelsen.no
Frida Lill Kildal Psykolog Romerike
gudleik.grimstad@sv.uio.no
Gudleik Grimstad Styreleder Styret
Guro Brandvik Psykologspesialist Bodø
Guro Moen Eriksen Psykolog Telemark
halfdan.kippersund@atv-stiftelsen.no
Halfdan Kippersund Psykolog Drammen
hanne.gjermo@atv-stiftelsen.no
Hanne Gjermo Kontorleder og psykologspesialist Romerike
hanne.kristin.hop@atv-stiftelsen.no
Hanne Kristin Hop Psykologspesialist/ styremedlem, ansattes representant Asker & Bærum, Styret
hanne.rieber@atv-stiftelsen.no
Hanne Rieber Psykologspesialist Tromsø
hans.christian@atv-stiftelsen.no
Hans Christian Bollingmo Psykologspesialist Follo
hege.welde@atv-stiftelsen.no
Hege Renèe Welde Leder og Psykologspesialist Trondheim
heidi.rosland@atv-stiftelsen.no
Heidi Rosland Psykolog Drammen
Helene.Gulbrandsen@atv-stiftelsen.no
Helene Evebø Gulbrandsen Psykolog Telemark
helene.trana@atv-stiftelsen.no
Helene Frøyen Trana Kontorleder og psykologspesialist Vestfold
helene.hjelbak@atv-stiftelsen.no
Helene Haavik Hjelbak Psykologspesialist Romerike
helene.kaland@atv-stiftelsen.no
Helene Kaland Psykolog Bergen
henning.mohaupt@atv-stiftelsen.no
Henning Mohaupt Psykologspesialist/forsker Stavanger
hilde@atv-stiftelsen.no
Hilde Lomundal Psykologspesialist Bergen
hilde.wassmo@atv-stiftelsen.no
Hilde Wassmo Psykologspesialist Trondheim
ida.benestad@atv-stiftelsen.no
Ida Caroline Benestad Psykologspesialist Bergen
ingeborg@atv-stiftelsen.no
Ingeborg Paaske Psykolog Stavanger
inger.brit.line@atv-stiftelsen.no
Inger Brit Holm Kontorleder og terapeut Arendal
Ingersv2@online.no
Inger-Margrete Svendsen Styremedlem Styret
ingjerd@atv-stiftelsen.no
Ingjerd Katrine Sørheim Psykologspesialist Bergen
ingunn.askeland@atv-stiftelsen.no
Ingunn Rangul Askeland Psykologspesialist/forsker Hovedkontor
jan.olav.roed@atv-stiftelsen.no
Jan Olav Røed Familieterapeut Bodø
janneke@atv-stiftelsen.no
Janneke Jansen Mans Kontorleder og psykolog Kristiansand
jannicke@atv-stiftelsen.no
Jannicke Stav Kontorleder og psykologspesialist Stavanger
Kari Galaaen Psykologspesialist Finnmark
karsten@atv-stiftelsen.no
Karsten Ekren Kontorleder og Psykologspesialist Asker & Bærum
katarzyna@atv-stiftelsen.no
Katarzyna Maria Lerbæk Psykologspesialist Kristiansand
kirsten@atv-stiftelsen.no
Kirsten Bjørnenak Familieterapeut Kristiansand
kirsti@atv-stiftelsen.no
Kirsti MacDonald Jareg Psykologspesialist Oslo
Kjersti Elisabeth Kristensen Psykolog Bodø
kjersti@atv-stiftelsen.no
Kjersti Vreim Psykologspesialist Follo
knut.naper.hansson@atv-stiftelsen.no
Knut Naper Hansson Psykologspesialist Trondheim
kristin.gjone@atv-stiftelsen.no
Kristin Gjone Psykolog Oslo
laila@atv-stiftelsen.no
Laila Blindseth Psykolog Tromsø
lars.johan.linstad@atv-stiftelsen.no
Lars Johan Linstad Klinisk sosionom/familieterapeut Arendal
lars.larsen@atv-stiftelsen.no
Lars-Erik Larsen Psykologspesialist Stavanger
linda.eie@atv-stiftelsen.no
Linda Eie Klinisk sosionom / familieterapeut Stavanger
linn.winther.berge@atv-stiftelsen.no
Linn Winther-Larsen Psykologspesialist Vestfold
maral@atv-stiftelsen.no
Maral Jaglanian Psykolog Kristiansand
finnmark@atv-stiftelsen.no
Máret Susanne Bitustøyl Psykologspesialist Finnmark
margrethe@atv-stiftelsen.no
Margrethe Høgeid Fernandez Økonomi- og HR-sjef Hovedkontor
marit.holmboe@atv-stiftelsen.no
Marit Holmboe Administrasjonssekretær Bergen
marit@atv-stiftelsen.no
Marit Lyngra Psykoterapeut Romerike
marius@atv-stiftelsen.no
Marius Råkil Direktør og psykologspesialist Hovedkontor
Marte Rye Psykologspesialist Tromsø
martin.ekelund@atv-stiftelsen.no
Martin Ekelund Nestleder og psykologspesialist Oslo
mette@atv-stiftelsen.no
Mette Jensen Skålholt Kontorleder og psykologspesialist Follo
mille@atv-stiftelsen.no
Mille Bjørg Vinsten Psykologspesialist Stavanger
morgan@atv-stiftelsen.no
Morgan Adolfsen Psykologspesialist Drammen
morten.nystrom@atv-stiftelsen.no
Morten Nystrøm Psykologspesialist Asker & Bærum
nina.antonsen@atv-stiftelsen.no
Nina Elisabeth Antonsen Kontorleder og psykologspesialist Bergen
nora.aarseth@atv-stiftelsen.no
Nora Aarseth Psykoterapeut Trondheim
nora.svenson.paus@atv-stiftelsen.no
Nora Svenson Paus Psykolog Follo
ole.bjorn.rustad@atv-stiftelsen.no
Ole-Bjørn Rustad Psykologspesialist Telemark
oydis@atv-stiftelsen.no
Øydis Vevik Psykologspesialist Arendal
oygunn@atv-stiftelsen.no
Øygunn Lid Psykologspesialist Oslo
oystein.solberg@atv-stiftelsen.no
Øystein Solberg Psykologspesialist Stavanger
oystein.wammer-pettersen@atv-stiftelsen.no
Øystein Wammer-Pettersen Terapeut/ vara for ansattes styrerepresentant Styret, Trondheim
per@atv-stiftelsen.no
Per Isdal Ass. direktør, regionleder vest og psykologspesialist Hovedkontor, Stavanger
per.stjernelund@atv-stiftelsen.no
Per Stjernelund Psykologspesialist Vestfold
ragna@atv-stiftelsen.no
Ragna Lundgaard Regionleder øst og nord, og psykologspesialist Hovedkontor
ragnhild.bronstad@atv-stiftelsen.no
Ragnhild Bronstad Haakanes Psykolog Drammen
randi.anderssen@atv-stiftelsen.no
Randi Elizabeth Eeg Anderssen Kontorleder og Psykologspesialist Telemark
rebekka.berggard@atv-stiftelsen.no
Rebekka Berggård Psykolog Asker & Bærum
silje@atv-stiftelsen.no
Silje Kathrine Fredheim Leder og psykologspesialist Bodø
sissel.breievne@atv-stiftelsen.no
Sissel Breievne Administrasjonssekretær Oslo
sivkersok@atv-stiftelsen.no
Sivkersok Cloos Olsen Psykologspesialist Tromsø
thomas.litlere@atv-stiftelsen.no
Thomas Litleré Psykologspesialist Bergen
tonje.nygaard@atv-stiftelsen.no
Tonje Nygård Psykoterapeut, i permisjon Telemark
vanessa@atv-stiftelsen.no
Vanessa Christensen Psykolog Asker & Bærum
varinn@atv-stiftelsen.no
Vårinn Sollied Familieterapeut Finnmark
vemund@atv-stiftelsen.no
Vemund Kulleseid Nilsen Regnskapsmedarbeider Hovedkontor
veronica@atv-stiftelsen.no
Veronica Nordmo Psykolog, i permisjon Romerike
vibeke@atv-stiftelsen.no
Vibeke Rogne Familieterapeut Stavanger
vibeke.silseth@atv-stiftelsen.no
Vibeke Silseth Kontorleder og psykologspesialist Oslo
vild@atv-stiftelsen.no
Vild Sætre Psykolog, i permisjon Drammen
wibecke@atv-stiftelsen.no
Wibecke Jakobsen Tofte HR-rådgiver Hovedkontor
yalila@atv-stiftelsen.no
Yalila Castro Psykolog Oslo
yngvild@atv-stiftelsen.no
Yngvild Moren Psykologspesialist Arendal
Ønsker du å bli en av oss?

ATV er en arbeidsplass med fokus på godt arbeidsmiljø og faglig utvikling. Vi arbeider kontinuerlig med å videreutvikle et godt familieperspektiv på vold. Vi søker fornyelse og inspirasjon blant annet innenfor kunnskap og behandling av traumer og innen nyere utviklings- og tilknytningsteori. Ansatte i behandlerstillinger på ATV har også oppgaver knyttet til fagformidling og veiledningsoppdrag.