Våre ansatte

Stiftelsen Alternativ til vold har 62 ansatte fordelt på 11 lokale kontorer.

Anne-Ma Bistrup Administrasjonssekretær
Oslo
Anne-May Storøy Administrasjonssekretær
Stavanger
barbora@atv-stiftelsen.no
Barbora Jakobsen Leder og Psykolog
Tromsø
Bente Lømo Forsker og Psykologspesialist
Hovedkontor
britta.hansen@atv-stiftelsen.no
Britta Tranholm Hansen Terapeut
Arendal
cecilie.guldvog@atv-stiftelsen.no
Cecilie Guldvog Leder for region sør og ATV Vestfold og Psykologspesialist
Vestfold
christina@atv-stiftelsen.no
Christina Holmen Psykologspesialist
Oslo
Christina Pettersen Kolle Psykolog
Vestfold
elisabeth.orke@atv-stiftelsen.no
Elisabeth Christie Ørke Psykologspesialist
Stavanger, Styret
Elisabeth Reinertsen Psykolog
Kristiansand
elise.soreide@atv-stiftelsen.no
Elise Bøgh Søreide Klinisk sosionom
Stavanger
ellen@atv-stiftelsen.no
Ellen Martinsen Psykolog
Tromsø
emil.carlson@atv-stiftelsen.no
Emil Aamli Carlson Psykolog
Oslo
halvor@atv-stiftelsen.no
Halvor Wennesland Gravdal Psykolog
Nedre Romerike
hanne.eriksen@atv-stiftelsen.no
Hanne Eriksen Leder og Psykolog
Drammen
hanne.gjermo@atv-stiftelsen.no
Hanne Gjermo Leder og Psykologspesialist
Nedre Romerike
hanne.kristin.hop@atv-stiftelsen.no
Hanne Kristin Hop Psykologspesialist
Asker & Bærum
hans.christian@atv-stiftelsen.no
Hans Christian Bollingmo Psykolog
Vestfold
helene@atv-stiftelsen.no
Helene Skancke Psykolog
Oslo
henning.mohaupt@atv-stiftelsen.no
Henning Mohaupt Psykologspesialist
Stavanger
ingebjorg@atv-stiftelsen.no
Ingebjørg Hærås Klinisk sykepleier / familieterapeut
Telemark
Inger Brit Line Leder og Terapeut
Arendal
ingrid.kristine@atv-stiftelsen.no
Ingrid Kristine Aspli Psykologspesialist
Stavanger
i.r.askeland@nkvts.unirand.no
Ingunn Rangul Askeland Forsker og Psykolog NKVTS / ATV
Hovedkontor
jannicke@atv-stiftelsen.no
Jannicke Stav Psykologspesialist
Stavanger
johanne.refseth@atv-stiftelsen.no
Johanne S. Refseth Psykolog
Oslo
karsten@atv-stiftelsen.no
Karsten Ekren Psykologspesialist
Drammen
kine@atv-stiftelsen.no
Kine Blekkerud HR-Konsulent
Hovedkontor
kirsti@atv-stiftelsen.no
Kirsti MacDonald Jareg Psykolog
Drammen
kjetil.lysne@atv-stiftelsen.no
Kjetil Lysne Psykologspesialist
Bergen
linda.eie@atv-stiftelsen.no
Linda Eie Klinisk sosionom / Familieterapeut
Stavanger
linn.winther.berge@atv-stiftelsen.no
Linn Winther Berge Psykolog
Vestfold
Maral Jaglanian Psykolog
Kristiansand
margrethe@atv-stiftelsen.no
Margrethe Høgeid Fernandez Økonomi- og HR-sjef
Hovedkontor
mari@atv-stiftelsen.no
Mari Torstveit Psykolog (i permisjon)
Tromsø
marit@atv-stiftelsen.no
Marit Lyngra Leder og Psykoterapeut
Kristiansand
marius@atv-stiftelsen.no
Marius Råkil Direktør og Psykologspesialist
Hovedkontor
martin.ekelund@atv-stiftelsen.no
Martin Ekelund Nestleder og psykologspesialist
Oslo
martin.loe@atv-stiftelsen.no
Martin Sedolfsen Loe Psykolog
Tromsø
mette@atv-stiftelsen.no
Mette Jensen Skålholt Psykologspesialist
Drammen
morten.nystrom@atv-stiftelsen.no
Morten Nystrøm Psykologspesialist
Nedre Romerike
kjetil.lysne@atv-stiftelsen.no
Nina Elisabeth Antonsen Leder og Psykologspesialist
Bergen
oydis@atv-stiftelsen.no
Øydis Vevik-Myraker Psykolog
Arendal
oygunn@atv-stiftelsen.no
Øygunn Lid Psykologspesialist
Oslo
oystein.solberg@atv-stiftelsen.no
Øystein Solberg Psykologspesialist
Stavanger
per.isdal@atv-stiftelsen.no
Per Isdal Ass. direktør, leder for region vest og ATV Stavanger og Psykologspesialist
Hovedkontor, Stavanger
per.stjernelund@atv-stiftelsen.no
Per Stjernelund Psykologspesialist
Vestfold
ragna@atv-stiftelsen.no
Ragna Lundgaard Leder for region øst og ATV Oslo og Psykologspesialist
Oslo
ragnhild.bronstad@atv-stiftelsen.no
Ragnhild Bronstad Haakanes Psykolog
Drammen
randi.andersen@atv-stiftelsen.no
Randi Elizabeth Eeg Andersen Psykologspesialist
Telemark
Randi Mossefinn Nestleder og klinisk barnevernspedagog/ Familieterapeut
Stavanger
sidsel@aarseth.online
Sidsel Platou Aarseth Styremedlem
Styret
Signe Christine Hegertun Psykoterapeut
Arendal
siv@atv-stiftelsen.no
Siv Kavlie Psykolog
Bergen
langfeldt@sexologi.no
Thore Langfeldt Styremedlem
Styret
tonje.berge@atv-stiftelsen.no
Tonje Dybsland Berge Psykolog
Bergen
tormod@atv-stiftelsen.no
Tormod Flatby Lindheim Leder og Psykolog
Asker & Bærum
ToveBeate@psykologforeningen.no
Tove Beate Pedersen Styreleder
Styret
wenche@atv-stiftelsen.no
Wenche Tobiassen Sanna Leder og Terapeut
Telemark
wibecke@atv-stiftelsen.no
Wibecke Tofte HR-Konsulent
Hovedkontor
Yalila Castro Psykolog
Oslo
Ønsker du å bli en av oss?

ATV er en arbeidsplass med fokus på godt arbeidsmiljø og faglig utvikling. Vi arbeider kontinuerlig med å videreutvikle et godt familieperspektiv på vold. Vi søker fornyelse og inspirasjon blant annet innenfor kunnskap og behandling av traumer og innen nyere utviklings- og tilknytningsteori. Ansatte i behandlerstillinger på ATV har også oppgaver knyttet til fagformidling og veiledningsoppdrag.